Ми та наша філософія

За брендом ARCE стоять дві шкільні подруги, Саша і Маша. У нас досить різний смак, наші домівки дуже відрізняються у стилі та виборі кольорової гами. Та, на диво, у нас дуже схожі ідеї щодо наших товарів та те, як вони мають виглядати у кінцевому варіанті. Бізнес – непроста річ, особливо з друзями. Та у нас є якась своя особлива магія, ми навчились багато очікувати одна від одної і одночасно підтримувати і розуміти з півслова.

Саша працює дизайнером інтер’єрів, Маша має чудовий смак і бачення прекрасного. Ми завжди прагнули оточувати себе гарними якісними речима.
Першим нашим виробом стала кругла в’язана молочна подушка з помпонами. Чому саме вона? Тому що ми дуже хотіли собі мати саме такі подушки, але не могли їх знайти на українському ринку. Ціль поставлена, картинка в голові намальована! Ми просто знайшли майстрів і шляхи, щоб зробити наші помпони такими, як нам було потрібно. Усвідомивши, що в Україні подібні речі пожна зустріти лише на картинках пінтереста, ми вирішили створити бренд якісного та стильного домашнього декору.

Наша назва Arce (арче) перекладається з латині як замок, фортеця. Ми ототожнюємо оселю із гарним величним замком, в якому хочеться відчути себе захищено, спокійно і затишно. А наші товари існують для того, щоб цей затишок створювати.

Наша місія – надихати людей на “гніздування”, на створення гармонії та краси вдома. Нам важливо, як людина відчуває себе у своїй оселі. Хочемо допомагати людям створювати свій унікальний простір, який би відображав їх самих.

Усі наші вироби створюються вручну. Для нас важливо особисто контролювати всі процеси, на кожному етапі. Саме через це ми можемо гарантувати якість кожного продукта, який ми створили.

Ми намагаємось будувати наш бренд етично, тобто з мінімальною шкодою для планети. Наприклад, клаптики шкіри для наших корзинок, драбинок та дрібних виробів ми купуємо у майстрів, які виготовляють шкіряні аксесуари і мають залишки в процесі виробництва. Ми всіма руками за екологічність, свідоме споживання та розумне використання ресурсів нашої планети.

Наші подушки ми надсилаємо у фірмових крафтових мішках зі штампом, закриваємо його люверсами та для додаємо ручку, щоб посилку було зручно нести від поштового відділення. У мішок до замовлення кладемо листівки з нашими ілюстраціями, також розробляємо листівки до особливих подій та свят. На товари вішаємо крафтову бірочку з нашим скороченим лого на шкіряній мотузочці. Ми робимо все можливе, щоб уникнути пластику.